Biz sizinle en iyisiyiz !

Sloganı ile birlikte büyümeye devam ediyoruz...

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...
 
 
Rüya Port Dalaman

Rüya gibi bir alışverişe hazır mısınız?

Modern mimariyle birlikte doğanın buluşması..

Proje, modern mimariyle birlikte doğanın buluşmasının en güzel örneklerinden biri olacaktır. Doğanın ve çağdaş mimarlık anlayışının uyumlu bir halde yansımasını bölgede gösterecek olan proje bölgeye değer katarak cazibe merkezi haline getirecektir.

0

Mağaza

Lokasyon 

Doğanın içinde alışveriş


Rüya Port Mall Dalaman projesi Muğla/Dalaman anayolu üzerinde olup Dalaman giriş kavşağına 400 metre mesafededir. Dalaman’ da yaşayan nüfusun yanı sıra ilk olarak, ORTACA ve KÖYCEĞİZ ilçelerine ( 135.000 kişi), ikinci planda MARMARİS, FETHİYE ve SEYDİKEMER ilçelerindeki yerleşik nüfusa (320.000 kişi) hitap edecektir. Toplamda yerleşik olarak yaşayan 450.000 kişiye ulaşacaktır.

Çağdaş mimarisiyle Rüya Port

 Proje Detayı

35.000 M2 Kiralanabilir alana sahip projede mağaza ve restoranların yanı sıra, açık ve kapalı otoparklar outdoor macera ve eğlence alanları, çocuk oyun alanları, zipline, Bowling, açık hava sineması ve kapalı salon sinemaları, tematik rekreasyon alanları ve yöresel ürünlerin olduğu organik bir Pazar yer alacaktır. Bu sayede ziyaretçiler hem ihtiyaçlarını karşılayacak hem de sosyal alanlarda doğanın tadını çıkaracaklardır.